Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska Hoľa

Lyžovačka v jednom z najobľúbeneších lyžiarských stredísk - Ski Park Kubínska Hoľa

Zima sa už tradične spája nielen s teplými ponožkami a šálkou horúcej čokolády, ale aj s predstavou skvelej lyžovačky. Slovensko je veľmi bohaté na lyžiarske strediská, v ktorých si do sýtosti môžete vychutnať zimné prázdniny a snehovú nádielku, ktorá na nás dúfajme čaká aj počas tohto roka. Jedným z najobľúbenejších slovenských lyžiarskych stredísk je Kubínska Hoľa, ktorá sa nachádza v pohorí Oravská Magura v nadmorskej výške 720 – 1396 metrov nad morom. Kubínska Hoľa vás očarí nielen prekrásnou prírodou, ale tiež servisom a množstvom aktivít, ktoré svojim návštevníkom ponúka. Vyberie si skúsený lyžiar, milovník adrenalínu, začiatočník i ten, ktorého hlavným poslaním je relax.

Máte záujem o elektronický skipass? Objednajte si ho ešte dnes cez 3 jednoduché kroky. 

V lyžiarskom stredisku vám bude k dispozícii 14 kilometrov tratí, ktoré sú každý deň udržiavané a v prípade potreby sa pristupuje k umelému zasnežovaniu a vytvoreniu vhodných podmienok. Free-ride zóna a snowpark ponúkajúci množstvo prekážok a skokov poteší každého milovníka adrenalínu, pre ktorého sú bežné trate nudné a rád by si vyskúšal, čo dokáže prípadne sa naučil nové triky. Lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa však nezabudlo ani na milovníkov bežeckého lyžovania. Pre nich sú pripravené trate o dĺžka 10 kilometrov, ktoré ponúkajú všetko, čo by od nich začiatočník i pokročilý lyžiar očakával. To všetko je zasadené do prekrásneho prostredia slovenskej prírody.

lyziarske-stredisko-ski-park-kubinska-hola-lanovka
ski-park-kubinska-hola-svah

Samozrejmosťou lyžiarskeho strediska je vybavenosť modernými dopravnými prostriedkami v podobe 2 štvorsedačkových lanoviek a vlekov dodaných spoločnosťou POMA, ktoré zabezpečujú moderné vybavenie i bezpečnosť, ktorá je veľmi dôležitým aspektom. K správnemu lyžiarskemu stredisku samozrejme patria aj služby, ktoré využíva nejeden zákazník. Okrem krásnej prírody, udržiavaných tratí a bezpečnej dopravy ponúka Kubínska Hoľa aj služby, bez ktorých by sa žiadne dobré lyžiarske stredisko nedokázalo zaobísť. Pre začiatočníkov ponúka možnosť využiť školu lyžovania, kde sa pod vedením profesionálnych inštruktorov naučíte všetko, čo potrebujete vedieť na to, aby ste vedeli bezpečne stáť na lyžiach či snowboarde. Každý z inštruktorov je profesionál, čo potvrdzuje aj certifikát a ovládajú minimálne jeden cudzí jazyk. Školu lyžovania môžu využiť lyžiari všetkých vekových kategórií túžiaci naučiť sa lyžovať alebo zdokonaliť sa už v terajších schopnostiach. Vybrať si môžete medzi skupinovou či individuálnou výučbou. Pre najmenšie deti je pripravená škôlka, kde sa naučia robiť svoje prvé oblúčiky a mnoho iného.

Plánujete lyžovačku a ešte nemáte vybrané ubytovanie na Kubínskej Holi?

ubytovanie-obyvacia-miestnost-dolny-kubin

Pre skúsených lyžiarov je pripravený servis v podobe voskovania, brúsenia či mnohých opráv, ktoré sa po dni strávenom na zjazdovke môžu objaviť. Odborníci v lyžiarskom stredisku sú pripravení pomôcť vám s každou opravou, ktorá sa objaví. V prípade, že nevlastníte svoju lyžiarsku výstroj, je možnosť si ju v lyžiarskom stredisku za poplatok zapožičať.

Zaujíma vás počasie v tomto stredisku?  Pozrite si aktuálne zábery z web kamier.

Po náročnom dni plnom nových zážitkov na zjazdovke určite dostanete hlad. V lyžiarskom stredisku Kubínska Hoľa sa nájde mnoho zaujímavých reštaurácií, ktoré by ste rozhodne mali vyskúšať. Reštaurácia ORAVA je samoobslužné zariadenie so širokou ponukou jedál a denného menu, kde si vyberie určite každý. Pre náročnejších zákazníkov sa nachádza reštaurácia v hoteli GREEN ponúkajúca široký výber jedál vrátane odporúčaní od šéfkuchára. Nových zákazníkov s radosťou privíta aj SKIBAR, ktorý ponúka možnosť posedenia s priateľmi či rodinou pri teplom či studenom nápoji.

Lyžiarske stredisko Kubínska Hoľa ponúka širokú paletu aktivít i služieb, ktoré uspokoja bežných i náročných zákazníkov. Objavíte tu všetko, čo k správnemu lyžiarskemu stredisku patrí.

Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska Hoľa
5 (100%) 12 vote[s]

About Katarína Juhaszová

Rada píšem zaujímavé a pútavé články. Verím, že sa Vám budú páčiť a oceníte moju prácu zdieľaním.